nlde

Deelnemers 2016

Onderstaand vind je het overzicht van alle deelnemers Marathon Nationaal Landschap Winterswijk 2016. Doe jij al mee?

De lijst wordt handmatig bijgewerkt, hierdoor kan het even duren voordat je er op staat. Heb je een vraag? mail deze dan naar info@marathonwinterswijk.nl of schrijf ons een berichtje op Facebook.


Inschrijven

Solo-marathon

Monique Vos – Braamt, Nederland
Susan De Visser – Doetinchem, Nederland
Eric Fivet – Nootdorp, Nederland
Paula Verstappen – Oudekerk aan de IJssel, Nederland
Ilse Nijen Twilhaar – Amsterdam, Nederland
Joop Ernst – Ede, Nederland
Ton Gorissen – Bennekom, Nederland
Nina Joosten – Bennekom, Nederland
Marco Bol – Huizen, Nederland
Hans Wilmink – Bennekom, Nederland
Bob Grutters – Bocholt, Duitsland
Patryk Jackowski – Vreden, Duitsland
Clemens Kemper – Warstein, Duitsland
Nico Geels – Franeker, Nederland
Arland Swaak – Bilthoven, Nederland
Peter Schennink – Doesburg, Nederland
Patryk Jackowski – Vreden, Duitsland
Susanne Wickers – Stadlohn, Duitsland
David Doom – Onze Lieve Vrouw Waver, België
Jos Cornelisse – Aalsmeer, Nederland
Gosse Douma – Bennekom, Nederland
Ralf Ullrich – Datteln, Duitsland
Raimund Federle – Bocholt, Duitsland
Robert Schuurman – Dinxperlo, Nederland
Herman De Sobrie – Vorselaar, België
Martin Kampman – Holten, Nederland
Monik Van Loock – Vorselaar, België
Ronald Hofman – Holten, Nederland
Andreas Hintemann – Stadtlohn, Duitsland
Raimund Federle – Bocholt, Duitsland
Sander Jordans – Rozendaal, Nederland
Tineke De Graaf – Eibergen, Nederland
Mark Slotboom – Winterswijk, Nederland
Jurriaan Rot – Nijmegen, Nederland
Tom Evers – Kilder, Nederland
Henk Harenberg – Eibergen, Nederland
Martin Hengevelt – Dinxperlo, Nederland
Margo Visser – Babberich, Duitsland

 

Duo-marathon

De Noffels
Lichtenvoorde, Nederland
Joost Frank
Koen Bleumink

Running Girls Borculo
Borculo, Nederland
Thea Rinders – van Noort
Astrid Runneboom

WestenWint
Schiedam, Nederland
Diana Schuurmans
Xandra Thiele

Easygoing
Ede, Nederland
Jan de Bruin
Isabella Oosting

Bert’s Toppers
Ede, Nederland
Annemieke Tijsseling
Bert van Ravenswaaij

2Force
Dinxperlo, Nederland
Mirjam Moorman
Elouise Kol

Suf
Neede, Nederland
Wilco Pasman
Laura Theunisz

Bukkum
Groenlo, Nederland
Michaël Lammers
Rob Blanken

Van Meursjes
Groenlo, Nederland
Anoek van Meurs
Marc van Meurs

Elmarudorunners
Borken, Duitsland
Udo Derksen
Elmar Richters

Team fantastisch
Winterswijk, Nederland
Kasper Zemann
Jelmer Geerdink

Het Team
Borne, Nederland
Roy Nijenkamp
Arjan Penninkhof

De Hoogvliegers
Haaksbergen, Nederland
Marc Brandsma
Lucia De Vette

Les Coureurs
Neede, Nederland
Monique Tijdeman
Sabine Daniel

Berglopers
Winterswijk, Nederland
Robert Berg
Marina Berg

Cool Runners
Borculo, Nederland
Peter Jansen
Dennis Veltman

Juthelem
Den Haag, Nederland
Ellen Oukes
Verona Westera

100% plezier
Winterswijk, Nederland
Ruud Storck
Theo Klein Bleumink

Fartlek lopers
Winterswijk, Nederland
Martin Knook
Peter Stemerdink

Rode sok 1
Didam, Nederland
Brigitte van Mierlo
Manuela Derksen

Rennuh
Oldenzaal, Nederland
Marcel te Braak
Elke Averbeck

Hellopers
Hengelo, Nederland
Karin De Vries
Cunera Grootelaar

Powerlady’s
Winterswijk, Nederland
Hermien te Grotenhuis
Vera Meinen

Niet Miepen
Neede, Nederland
Olaf Kornegoor
Hester Wittebroek

Steentjes Verzekeringen
Groenlo, Nederland
Rik Steentjes
John Ligtenberg

K&K
Eibergen, Nederland
Kim Blekkink
Karim Andaloussi

Zusenzo
Haaksbergen, Nederland
Annemarie Westendorp
Henk Westendorp

Jan Straatman
Rhede, Duitsland
Daniel Straatman
Eva Straatman

**De Nijmannekes**
Winterswijk, Nederland
Michel Nijman
Daphne Nijman

Kiek’n wat ’t wot
Winterswijk, Nederland
George Schurink
Andre Vering

JP&Richard
Gendringen, Nederland
Richard    Meijer
JanPiet van Beek

Broers ten Pas
Amsterdam, Nederland
Rob    ten Pas
Wouter ten Pas

De Radovano-fietsies!
Lichtenvoorde, Nederland
Lilian Radovanovic-de Wolf
Milan Radovanovic

Team Hohlweg
Castrop-Rauxel, Duitsland
Hans Hohlweg
Tim Hohlweg

Team Laudert
Vreden, Duitsland
Sven Stowermann
Dirk Lütjenhuis

Blom-Huiskamp
Winterswijk, Nederland
Andre Blom
Martijn Huiskamp

Dos
Deventer, Nederland
Jolanda Willemsen
Marian Fiering

Jopol
Winterswijk, Nederland
Anouk Polman
Jos boterman

Team TBB
Dinxperlo, Nederland
Robert te Grotenhuis
Arjan Nijland

De Keilopers
Lichtenvoorde, Nederland
Dave Bus
Robert Jan van Loon

AVA`70-Roosjes
Aalten, Nederland
Frank Roos
Anita Roos

Bakkerij Oude Wesselink 2
Aalten, Nederland
Lars Hoogerbrug
Alain Schepers

Hemsing´s
Oeding, Duitsland
Jürgen Hemsing
Marita Hemsing

Die Wanderfalken
Vreden, Duitsland
Saskia Bahr
Elisabeth Knüver

No Stress
Winterswijk, Nederland
Johan Oonk
Dennie Stemerdink

BoBo’s
Groenlo, Nederland
Vincent Bomers
Carla Bosker

Arie & Zerlie
Vreden, Nederland
Zerline    de Boer
Arend Jan Nijenhuis

Rotary Runners D
Winterswijk, Nederland
Nico Nijweide
Karsten  Kuemmerlein

Bvh Display
Winterswijk, Nederland
Marc Van der Ley
Ingrid Maarse

Team Wentersch
Winterswijk, Nederland
Wouter Horstink
Eveline Blondelle

de pa’s    
Doetinchem
Michel Roes
Geert de Visser

Quitters don’t run. Runners don’t quit.
Wintersijk, Nederland
Berto ten Brinke
Wiljo Vreeman

de Visjes
Oldenzaal, Nederland
Robert    Visscher
Marieke Visscher Kingma

Vreden – Winterswijk
Ilse Saris
Christoph Teigelkötter

 

Steentjes Makelaars
Winterswijk, Nederland
Ewout ten Pas
Susan Jurjus

Molenbeek Ulft
Ulft, Nederland
Rogier Rubens
Chantal Scholten

WestenWind
Schiedam, Nederland
Ineke Halve
Edwine Kooyman

De Toppers
Ede, Nederland
Wiljo Florijn
Erik Offereins

RCL
Heino, Nederland
Toon Pronk
Martin Blanke

De Middelhuisjes
Enschede, Nederland
Rembrandt Middelhuis
Sandra Middelhuis

The Beerrunners
Winterswijk, Nederland
Marc Smit
Freddy van Ditshuizen

Run4fun
Isselburg, Duitsland
Gabi Natrop
Marlies Rekers

Toppertjes
Amsterdam, Nederland
Siu Lin Ho
Lot Feijen

Loopmaatjes
Voorthuizen, Nederland
Anneke Goodijk
Marjan van de Hoef

Gauw in de hot tub
Voorthuizen, Nederland
Wiebe Goodijk
Roelof Goodijk

Ride4Kids
Winterswijk, Nederland
Johan de Gooijer
Huub  de Gooijer

De Tukkers
Hengelo, Nederland
Norbert Mentink
Maurice  Bolwerk

Zussie & Zwager
Eibergen, Nederland
Geralda Klumpers
Jeroen Floors

Paul & Paultje
Losser, Nederland
Paul Elferink
Paultje Kraesgenberg

Anti-Pesto
Almelo, Nederland
Eveline Lenferink
Mark Lenferink

Kwekkers 2
Deurningen, Nederland
Jolande Hannink
Rudi Welhuis

Zwart
Betrum, Nederland
Sasja Zwart
Richard Zwart

Team Buzing
Amsterdam, Nederland
Wouter Buzing
Karin Overmeer-Buzing

Rode sok 2
‘s-Heerenberg, Nederland
Anja Hermsen
Karin Geurts

JoTa Team
Hengelo, Nederland
Joop Aanstoot
Tanja Aanstoot

Hoezo zo?
Nijmegen, Nederland
Charles Vandermeulen
Jurgen Harbers

De Hell boys
Hengelo, Nederland
Frits Daatselaar
Harry Post

DATSJA RUNNERS
Eindhoven, Nederland
Marianne van Buul
Marleen Wittkampf

De Uitslovers
Winterswijk, Nederland
Bas Kusters
Hanneke Perik

Danish Dynamite
Bocholt, Nederland
Ulf Vind-Van Heymann
Randi Vind-Nielsen Von Heymann

The Sunday Morning Falcons
Winterswijk, Nederland
Lianne te Winkel
Peter  ten Dolle

Loco Loco
Breedenbroek, Nederland
Lotte Finke
Desley Wevers

Adjes Angels
Ulft, Nederland
Hilde Knipping
Monique Dammers

De mannetjes
Winterswijk, Nederland
Bram Loman
Erwin Hekman

Team Bouwbedrijf Hengeveld B.V.
Winterswijk, Nederland
Patrick Dielen
Petra Meinen

De Zwoagers
Winterswijk, Nederland
H Horning
Werner Frerichs

Marion und Timo
Castrop-Rauxel, Duitsland
Marion Hohlweg
Timo Lütkemeier

The Sunday runners of JT Eibergen
Eibergen, Nederland
Klaas Jan Sikkink
Hanno Tempel

Oerend hard
Winterswijk, Nederland
Mark Vaartjes
Bart Mentink

Bring me the horizon
Winterswijk, Nederland
Lianne Bosch
Mick Bennink

Renate Klein Gebbinck
Groenlo, Nederland
Renate Klein Gebbinck
Leontien Wolters

HH LBC Gretzky
Winterswijk, Nederland
Henk Lammers
Hans  Gerritsen

Lucky Two
Vreden, Nederland
Jan Menge
Marvin Franke

De Schoonbroers
Groenlo, Nederland
Bob Lebbink
Reinoud Rave

Let’s go
Lichtenvoorde, Nederland
Adelheid Kolkman
Lucy Hulshof

De HJ’s
Winterswijk, Nederland
Hendrik-Jan    Mensink
Henk-Jan Veltkamp

Double Pack Bocholt
Bocholt, Duitsland
Gerrit Stenneken
Hendrik Pross

Stone Runners
Winterswijk Woold, Nederland
Cor Renzen
Martijn te Brake

CIA 4
Winterswijk, Nederland
Peter Huijskes
Joris Jan vd Stoep

de Nippertjes
Wintersijk, Nederland
Sjoerd     van Leeuwen
Mark Heister

Rotary Runners E
Winterswijk, Nederland
Sander Stortelers
Claus Nissen

Dream Team Ellewick
Vreden, Nederland
Gregor wissing
Doris  Wissing

VeldhuisKirkenir
Winterswijk
Hans Kirkenir
Patricia Veldhuis

Geschikt/Geschift
Winterswijk, Nederland
Rob Bouwhuis
Linda Dijkgraaf

RoBi
Wintersijk, Nederland
Johan Ros
Ron Bissels

Vooruit
Winterswijk-Meddo, Nederland
Martien    te Molder
Laurens van Druten

 

Duo Penotti
Vlaardingen, Nederland
Milly Romney
Aad Geluk

Artco
Ede, Nederland
Remco Mur
Arthur Jansen

De 2 Jees
Ede, Nederland
John-Pierre Cornelissen
Janneke de Jonge

Bakkerij Oude Wesselink
Lichtenvoorde, Nederland
Hugo Jansen
Irma Oolthuis

Team Lotje
Vries, Nederland
Lammert Engberts
Linda Engberts

Heino Senioren
Heino, Nederland
Wim Overkamp
Cor van Gasteren

Duo Bulsink
Braamt, Nederland
Hilde de Reus-Bulsink
Daniëlle Bulsink

The Crazy runners
Winterswijk, Nederland
Rik ten Dolle
Aafke ten Dolle

Wieger en Arja
Emmeloord, Nederland
Wieger Vreeke
Arja Vreeke

Spielvögel
Stadtlohn, Duitsland
Tobias Spielvogel
Viola Spielvogel

Grols Dream Team
Groenlo, Nederland
Kim Baack
Sybylla Schepers

Kwebbeltantes
Oud-Bijerland, Nederland
Anneke Roeling
Colette Vermunt

Happy Feets Borculo
Borculo, Nederland
Aafke Rensink
Annette van Helden

Just for fun!
Doetinchem, Nederland
Mark Meinema
Kim Van Zantvoort

Ik meer…
Eibergen, Nederland
Miika Hijmans
Lisa Hijmans

Kwekkers 1
Oldenzaal, Nederland
Herma Olde Keizer
Fenna Tettero

Yes, we can!
Lichtenvoorde, Nederland
Mayra Holkenborg
Loes Rooks

De choco’s
Groenlo, Nederland
Gijs van Dongeren
Anne Zweers

Duo Penotti
Oldenzaal, Nederland
Petra Muller
Dominique Heuvels

Hellopers
Hengelo, Nederland
Jan Pieter De Vries
Henk Raaijmakers

Team Klein Gunnewiek (TKG)
Groenlo, Nederland
Mark Klein Gunnewiek
Chantal Klein Gunnewiek

Lysias
Hengelo, Nederland
Sabine Veldhuis
Jacoline Huiskes

Ridders zonder paard
Voorthuizen, Nederland
Alwin Klümann
Bian Klümann

Dortmund
Gladbeck, Duitsland
Sebastian Reich
Marc-Oliver Buchholz

Jaap en Carel
Winterswijk, Nederland
Carel Horstink
Jaap Berndes

Zus en zo
Zenderen, Nederland
Anita Vetketel
Angelique Wolters

The Salmon’s
Winterswijk, Nederland
Maaike Tetelepta
Bram Gerritsen

Gaan met die banaan
Eibergen, Nederland
Susanne ten Have
Hans Fentsahm

Punani 1
Groenlo, Nederland
Niels Meekes
Bas Niewhoff

Bert & Linda
Arnhem, Nederland
Linda Lammers
Bert Van der Laan

Vigili del fuoco
Eibergen, Nederland
Erik ter Mors
Martijn Boeijink

Hohlspähne
Castrop-Rauxel, Duitsland
Ina Hohlweg
Stefan Spahn

De Sjouwers
Winterswijk, Nederland
Wilco Dunnewold
Bertil De Haan

..die nach dem Weg fragen..
Vreden, Duitsland
Anja Hoffmann
Jenny Bloom

The Amazing Esels
Winterswijk, Nederland
Jose Elsinghorst
Freddy Esselink

De witte Kenianen
Winterswijk, Nederland
Joost Sikking
Edwin Smits

Het Facebook team
Rekken, Nederland
Miranda Wantia
Kees Van Drunen

SuS Stadtlohn
Stadtlohn, Duitsland
Ralf Segbers
Klaus Wansing

Team Liga
Lichtenvoorde, Nederland
Irma te Plate
Ron Hospes

Ceep calm, we’re the ten Hagens
Winterswijk, Nederland
Dilana ten Hagen
Erik ten Hagen

Marilo
Winterswijk, Nederland
Ilona Grevers
Marjolijn Wolrich

Wassink Sisters
Wintersijk, Nederland
Sandra Wassink
Sylvia Wassink

hoast hew nie
Nijmegen, Nederland
Vincent Horstink
Alfred Horstink

CIA 1
Winterswijk, Nederland
Chris van Adrichem
Marko Kaminski

ROPA 237 team B2
Winterswijk, Nederland
Geert Onstenk
Maureen Leemrijse

Team HKB
Beltrum, Nederland
Luke te Woerd
Jurgen Haarlink

MartiMarie
Winterswijk, Nederland
Marieke Horstink-Wassink
Martin Horstink

Ey man wo ist mein Auto
Vreden, Nederland
Hendrik Kuhnert
Celine  Schwanekamp

Dekker
Winterswijk, Nederland
Femke Dekker
Melvin Dekker

Geschikt, geschift!
Winterswijk, Nederland
Bianca Wolters
Frans Migchelsen

Colli & Reggie
Dedemsvaart, Nederland
Raymond Meijnen
Arjan Colenbrander

Weanske
Winterswijk, Nederland
Marloes Bosveld
Peter Brouwer

Domhof
Harreveld, Nederland
Dorus Domhof
Marcel Domhof

 

Trio-marathon

AHA!
Deventer, Nederland
Alwy Roelofs
Heinrich Bohlen
Andy Scholten

Keep on going
Hengelo, Nederland
Louise Eekers
Manon Mentink
Boukje Broekman

Lopen, fietsen, genieten
Soest, Duitsland
Annette Alt
Birgit Frieling
Doris Broadbent

Team oJEE
Winterswijk, Nederland
Jan Tijdink
Erik Kruisselbrink
Erik te Lindert

Zandloper de dames op hol
Aalten, Nederland
Melanie Welkamp
Nanny  Ebbers
Esther Bulten

DRIEmteam
Winterswijk, Nederland
Joke Stamsnijder
Gabi van Jaarsveld
Bert van Jaarsveld

Zandloper – Saurus
Aalten, Nederland
Henk Mengers
Tom Mengers
Derk ter Horst

Zandloper- Henks Angels!
Winterswijk, Nederland
Willy Doosje
Lucille Schaapveld
Hendrien Vriezen

Skiclub Vreden
Vreden, Duitsland
Thomas Ehler
Jürgen Garming
Berno  Kemper

Gusto
Winterswijk, Nederland
Leon ten Elshof
Coen Kuiper
Jan Jaap Beeks

3 x 14 = 42
Winterswijk, Nederland
Dienke Nijboer
Danielle  Wiggers – te Brinke
Alinda  Laar – Keen

Team marathon Winterswijk
Winterswijk, Nederland
Wim Oonk
Jan pleiter
Geert-Willem Huis in het Veld

de 3 keien
Lichtenvoorde, Nederland
Bram Vrieze
Thijs van Bronkhorst
Wendy Sasse

Vogel’s on the run
Eibergen, Nederland
Kjell Vogel
Bert  Vogel
Karin Tankink

Moet dat?
Winterswijk, Nederland
Myrthe Sikkink
Jan Willem Sikkink
Lars Duistermaat

MAXImaal Ver Stappen
Groenlo, Nederland
Monique Wassink
Roy Prinsen
Dennis  Kolsté

M.A.L
Winterswijk Henxel, Nederland
Leoni Haeke
Marjo  Karakoc-Haeke
Anita Boschman

Berglopers
Winterswijk, Nederland
Marina Berg
Henriette Ruessink
Suzan Klein Poelhuis

CIA 5
Winterswijk, Nederland
Mike Grevers
Hank Melse
Gijs Looman

Rotary Runners C
Lichtenvoorde, Nederland
Roel Wieggers
Axel  Koschany
Eline Koers

Punani 1
Groenlo, Nederland
Niels Meekes
Bart Porskamp
Stijn Rootinck

Deventer
Deventer, Nederland
Jolanda Willemsen
Marian Fiering
Manon Knook

Fitstreet
Winterswijk, Nederland
Tineke van Beek
Richard van Beek
Bjorn Boeijnk

 

Swingcafé de Buurvrouw
Winterswijk, Nederland
Daniël Schröder
Ronny Dorsthorst
Erik Dijkgraaf

Keep on going
Hengelo, Nederland
Louise Eekers
Manon Mentink
Boukje Broekman

The Young Ones
Winterswijk, Nederland
Bart Wijers
Vanessa van Ham
Michael Bots

LiLaLaufhasen
Ense, Duitsland
Frank Nestroy
Marlies Wiese
Barbara Preutenborbeck

Las Ninas de Socorro
Winterswijk, Nederland
Melanie Buijnink
Kim Buijnink
Marit Damkot

Zandloper – M&M’sC
Aalten, Nederland
Miranda ter Haar
Marion Doornink
Cindy Klompenhouwer

Zandloper – Zandhazen
Hengelo, Nederland
Jan Mekhorst
Carli van der Burg
Bennie ter Maat

Zandloper – Veldhoekse Meiden
Hengelo, Nederland
Henrike Heerink
Lisanne Hofman
Martine Menkhorst

CDA running mates
Winterswijk, Nederland
Ian van der Wielen
Tom  de Graaff
Ismaël Johannis

Los Corredores
Rotterdam, Nederland
Gijs Roerdinkholder
Saskia  Kemperman
Bart Reitsma

De Eelinkers
Rotterdam, Nederland
Michael Valies
Joop Vermeer
Simon Bouwhuis

JPR Advocaten
Winterswijk, Nederland
Frederik Scholtz
Mark De Graaf
Janneke Kalk

Han’s AngeLSJ
Winterswijk, Nederland
Saskia Landman
Leny Duursma
Jacqueline Bugter

EsLuHa
Winterswijk, Nederland
Haitske Heesen
Esther van Aken
Lucia Neijenhuis

Lovink grils en zwager
Winterswijk, Nederland
Sylwia Witten
Monique Weijkamp
Oscar Hanselman

CIA 2 DIG
Winterswijk, Nederland
Inez Luckman
Daphne Bruggers
Giel Luckman

Zondaglopers
Winterswijk, Nederland
Nicole Haarman
Natasja Looman
Agnes Ziel

Zandloper – door het stof
Lichtenvoorde, Nederland
Tomas Senne
Hans Derksen
Frank Feliks

Rotary Runners A
Winterswijk, Nederland
Lilian Grupping
Pim Versluis
Sebastian Klein

kieken wat wot
Winterswijk, Nederland
Arjan Onnink
Dirk  Dijkslag
Loret Olijhoek

Grols Dream Team
Groenlo, Nederland
Kim Baack
Sybylla Schepers
Leonie  Wolters

Run4fun Team 1
Winterswijk Meddo, Nederland
Willie ten Damme
Joyce Westhoff
Maikel Welmers

Zandloper Lintelo Heren
Aalten, Nederland
Leon Huitink
Peter Ebbers
Geert Grievink

 

Hangover
Winterswijk, Nederland
Robert Dulfer
Stefan Rensen
Herman van Alst

K3
Neede, Nederland
Miranda Konniger
Annelies Dijkstra
Wanda van Dijk

Zandlopers De Dolle Dames
IJzerlo, Nederland
Renate Stolte
Marie José de Bruijn
Annemarie Hijink

RUN! Somsen
Eibergen, Nederland
Berto Somsen
Thijs Somsen
Joost Somsen

Zandloper “still going strong”
Halle, Nederland
Evelien Schuurman
Bertie Klein Elhorst
Michelle Halfman

Ploegmaatjes
Huizen, Nederland
Sandra van Steijn
Wim van Steijn
Han  Geurkink

Run for fun
Winterswijk, Nederland
Femke Roerdink
Josje te Brummelstroete
Manon Fonhof

Lazy Sunday Morning
Neede, Nederland
Karin Lammersen
Margret Jager
Esther  Boswinkel

Frutti di boschco
Winterswijk, Nederland
Jelle Bosch
Bobbi Bosch
Lana Bosch

Südlohner Läufer
Südlohn, Duitsland
Marco Schley
Stephan Rave
Marvin Bennink

Olé Rosé
Eibergen, Nederland
Jacqueline Stoteler
Jolanda  Blankvoort
Lisa  Heijdemann

Run Anytime
Eibergen, Nederland
Rudie Temmink
Kyra Bokdam
Martijn Lievestro

Maluku Runners
Winterswijk, Nederland
Fabian Titarsole
Saray Loupatty
Yanoe Loupatty

Stammtisch Gut drauf
Vreden, Duitsland
Christian Tenhumberg
Joerg Niehuis
Jan Heins

Archeus 3.0
Winterswijk, Nederland
Edwin Bollen
Carolien Steintjes
Monique Wieskamp

Hulsman
Winterswijk, Nederland
Ronald Luikenhuis
Nico Luikenhuis    Mirelle
De Ridder-Luikenhuis

JPR advocaten, team van Kreij
Groenlo, Nederland
Pieternel van Kreij
Freek van Kreij
Floor van Kreij

Team WAT?
Winterswijk, Nederland
Theo Schreurs
Anouk Schreurs
Wout Dondergoor

Rotary Runners B
Deventer, Nederland
Ben Wesselink
Wout van den Berg
Volker Heidmann

Scrapheap!
Winterswijk, Nederland
Martijn te Winkel
Ferdy  Groot Nibbelink
Gerben Woordes

Team Samba CIA 3
Lievelde, Nederland
Marijke Schuit
Tita (Iracema) Domingos Martins Santos
Helma te Kortschot

Run4fun Team 2
Eibergen, Nederland
Anne-Marie Jolink
Arjan Burggraaf
Bernice Overkamp

Vreden – Winterswijk
Gert-Jan te Gronde
Ton Lansink
Bernd Kemper